özel ambulans ve özel sağlık hizmetleri

SAĞLIĞINIZ EMİN ELLERDE

Türkiye Özel Ambulans;

2015 Yılında Özel Ambulans ve Sağlık Hizmetlerine 2 ambulansla faaliyetine başlamıştır. Sağlık sektöründeki büyümesini 2017 yılında filosuna 3'üncü ambulansını ekleyerek devam ettirmiştir. 

 

Ekiplerimiz Paramedik, Acil Tıp Teknisyeni ve İlk yardım Eğitimi almış Sürücülerden oluşan yaklaşık 12 sağlık çalışanı ile hizmet vermekte olan Özel Ambulans ve Sağlık Hizmetleri acil yardım, özel ambulans ve evde sağlık hizmeti sektöründe kaliteli ve hasta merkezli hizmet vermeyi kendisine esas edinmiştir. Tüm ekipler önce hastanın sağlığı ve güvenliği felsefesi ile ön eğitimlerden geçirilmektedir. Ön eğitimini başarılı bir şekilde geçen kardeşlerimiz ile meslek içi eğitimleri tamamlandıktan sonra gerekli sertifikaları alınarak adaptasyon eğitimlerini tamamlamakta ve aktif göreve başlatılmaktadır.

Özel Ambulans ve Sağlık Hizmetleri, ihtiyaç duyulan her tür sağlık hizmetini aynı kalitede ve standartta sunmayı kendine görev edinmiş, erişilebilir ve yaygın sağlık hizmetleriyle güçlü bir marka olarak yoluna devam etmektedir.